homepage

Propagační tiskoviny

Katalogy výrobků a služeb, brožury, letáky a inzeráty, plakáty, samolepky a jiné tiskoviny - klíčové materiály, které stručnou formou prezentují Vaši společnost. Informují o aktivitách společnosti nebo propagují konkrétní výrobky či služby. Jsou určeny široké laické i odborné veřejnosti. Jejich účelem je na první pohled zaujmout a přilákat pozornost. Propagační tiskoviny od TOP Partners jsou přehledné a nápadité - jedině tak plní svůj účel a přinesou maximální výsledky.

Co pro Vás uděláme
Navrhneme design v souladu s Vašimi firemními standardy a korporátním stylem Vaší společnosti. Vypracujeme grafický model, který vytvoří kompaktní a ucelenou řadu Vašich propagačních materiálů a zvýší tak jejich celkovou komunikační schopnost. Odborné poradenství v oblasti textové i výtvarné, stylizace, korektury, překlady, studiové zpracování a tisk, to vše je pro nás samozřejmostí. Uvědomujeme si, že v těchto materiálech hraje významnou roli fotografie, proto věnujeme jejímu charakteru a profesionálnímu zhotovení či výběru značnou pozornost.

Jednotnost stylu, ale současně i originalita zpracování a působivost Vašich propagačních tiskovin Vám pomůže dostat se do podvědomí široké veřejnosti a vymezit se vůči konkurenci.


© 2009 TOP Partners