homepage

Corporate Identity

Corporate identity - jednotný vizuální styl je klíčovým nástrojem prezentace Vaší společnosti. Identitu společnosti tvoří komplexní systém vizuálních prostředků, kterými se společnost prezentuje na veřejnosti. Jeho základem je logo společnosti, firemní písmo a firemní barvy. Korporátní styl je kodifikován v logomanuálu.

Co pro Vás uděláme
Navrhneme nové logo Vaší společnosti či zmodernizujeme stávající verzi loga. Zpracujeme grafické návrhy merkantilních tiskovin - dopisních papírů, faxových zpráv, objednávek, zápisů z jednání, interního sdělení, obálek, vizitek, razítek, firemních desek, dárkových předmětů. Zpracujeme logomanuál Vaší spolenosti na klíč. Nabízíme kompletní realizaci dílčích tiskovin včetně výroby a knihařského zpracování.

Navrhneme systém informačních tabulí a orientačních systémů. Na Vaše přání zajistíme realizaci všech typů reklam včetně světelných (součástí nabízených služeb je i vyměření, montáž a doprava). Garantujeme krátké dodací termíny.

Váš kompletní vizuální styl vypovídá o tom, jaké má Vaše společnost zásady a vize. Jaké hodnoty uznává a kam směřuje. při jeho navržení a zpracování se vždy snažíme o maximální jednotnost a harmonii všech jeho součástí - jen tak dokáže plnit svůj účel.


© 2009 TOP Partners